Ekotechnika
Vzorkovací a měřicí přístroje pro fyziologii rostlin, hydrogeologii, hydrologii, pedologii, meteorologii, sanační technologie a pro diagnostiku životního prostředí

Sleva až 75 000 kč na mobilní inklinometr od DGSI (Slope Indicator)

 
 
 
Vážení přátelé,

Ve spolupráci s naším dodavatelem geotechnických přístrojů firmou DGSI - Slope Indicator jsme pro Vás připravili speciální akci na mobilní inklinometry.

Pokud vlastníte starší typ mobilního inklinometru od jakéhokoliv výrobce, nabízíme Vám možnost vyměnit jej za nový přístroj. Zašlete nám Váš starý (i nefunkční) inklinometr a dostanete slevu 65 000 kč na nový mobilní inklinometr od DGSI - Digitilt AT System.

Pokud nám zašlete na výměnu nefunkční nebo starší typ od výrobců GEOKON, SISGEO, RST Instruments a DGSI - Slope indicator, obdržíte slevu 75 000 kč na nový mobilní inklinometr od DGSI - Digitilt AT System

Sleva se vztahuje k ceně bez DPH.

 
        

Máte-li zájem si Digitilt AT System vyzkoušetneváhejte kontaktovat naše obchodníky, kteří Vám ho rádi předvedou. 
 
 
DGSI - Slope Indicator (USA)

Americká společnost DGSI - Slope Indicator je jedním z hlavních lídrů na světových trzích v oblasti dodávek přístrojů pro geotechnický monitoring. Společnost byla založena v roce 1958 a dnes má zastoupení ve 33 zemích světa.

DGSI - Slope Indicator je na českém a slovenském trhu dlouhodobě zavedený výrobce přístrojů pro geotechniku. Ekotechnika spol. s r.o. zastupuje tohoto výrobce od roku 2016.

Od tohoto výrobce Vám můžeme nabídnout následující přístroje:
  • Piezometry
  • Mobilní inklinometry
  • Inklinometry pro trvalou instalaci
  • Tenzometry
  • Extenzometry
  • Náklonoměry
  • Trhlinoměry
  • Dataloggery
  • A další geotechnické přístroje
 
Vybrané reference:
Pro projekt v Gruzii jsme dodali piezometry a inklinometry. Pro průzkum výstavby tunelu Soroška na Slovensku jsme dodali piezometry. Pro další slovenské zákazníky jsme dodali mobilní inklinometry.
 
KONTAKTUJTE NÁS!
Máte zájem o geotechnické přístroje, neváhejte kontaktovat naše obchodníky.

  Jan Herber                             Tomáš Havel
vedoucí prodeje pro ČR            vedoucí prodeje pro SR

+420 733 536 616                   +420 602 243 447

 

                       

 

dodavatelé

naši klienti